logo_ak3Antikapitalistický kemp 2020 se uskuteční v termínu 16. – 19. července 2020 v Jihomoravském kraji nedaleko Brna. Program začne ve čtvrtek 16. 7. odpoledne a skončí v neděli 19. 7. po poledni. Antikapitalistický kemp je otevřen všem radikálně levicovým zájemcům po zaslání přihlášky (e-mail; on-line přes web) a potvrzení registrace organizátory. Nepotvrzená přihláška k účasti na kempu neopravňuje. Organizátory kempu jsou Levá perspektiva a Komunistický svaz mládeže.

INFORMACE
HOSTÉ A POŘADATELÉ
PROGRAM
UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
PUBLIKACE A PROPAGAČNÍ MATERIÁLY
DOPRAVNÍ INFORMACE
ENGLISH
PŘIHLÁŠKA
PROGRAM PŘEDCHÁZEJÍCÍCH KEMPŮ

Účastníci se opět mohou těšit na:

 • semináře a přednášky zajímavých hostů
 • panelové diskuse aktuálních témat a dotazy na řečníky
 • neformální diskuse u piva/limonády
 • sportovní aktivity venku (fotbal) i pod střechou (kulečník, ping-pong a další)
 • výlet a procházku po zajímavostech okolí s poutavým výkladem
 • promítání filmu
 • večerní párty s hudbou různých žánrů, táborový oheň se špekáčky a hrou na kytaru
 • relax a odpočinek

Antikapitalistický kemp je vhodný pro všechny generace − pro mladé lidi a studenty, pro střední generaci, pro důchodce i pro rodiny s dětmi. Antikapitalistický kemp tak může být i malou rodinnou dovolenou. Rozhodně nebudete jediní, kdo zde bude i se svými dětmi.

Kemp se bude konat v rekreačním středisku, které se nachází v malebné přírodě jižní Moravy v lesích u řeky. Ubytování bude na pokojích s více lůžky (s vlastním nebo společným hygienickým zařízením), nebo na louce ve vlastních stanech. V okolí se nachází řada míst vhodných k výletu nebo ke koupání. Výlet s využitím veřejné dopravy nebo automobilů účastníků a kratší vycházka organizované skupiny po okolí jsou součástí programu kempu.

INFORMACE

Pokud máte nějaký dotaz týkající se organizace a programu kempu, například ohledně ubytování, stravování, dopravní dostupnosti apod., můžete nám napsat e-mail na redakce@levaperspektiva.cz.

Postupně budeme zveřejňovat seznam hostů, program a další podrobnosti.


PROGRAM

Program bude průběžně aktualizován.

 • 18:00 – 19:30 bude stanoveno

  19:30 – 20:30 večeře

  20:45 – 21:00 slavnostní zahájení Antikapitalistického kempu

  21:00 – ??:?? diskotéka, kulečník, zábava


 • 10:15 – 11:45 bude stanoveno

  12:00 – 12:45 bude stanoveno

  13:00 – 14:00 oběd

  14:15 – 19:00 Výlet za pamětihodnostmi blízkého okolí/ ping-pong, sport, odpočinek apod.

  19:00 – 20:00 večeře

  20:00 – 21:30 bude stanoveno

  21:45 – ??:?? diskotéka, kulečník, zábava

 • 10:15 – 11:45 bude stanoveno

  12:00 – 12:45 bude stanoveno

  13:00 – 14:00 oběd

  14:00 – 16:00 kratší procházka po okolí/ ping-pong/ ruské kuželky apod.

  16:00 – 17:30 bude stanoveno

  17:45 – 19:45 bude stanoveno

  20:15 – ??:?? táborový oheň, opékání špekáčků aj. lahůdek (jako večeře)

  20:15 – ??:?? zábava u ohně i disko/projekce apod.

 • 10:00 – 10:15 bude stanoveno

  10:30 – 12:00 bude stanoveno 

  12:00 – 12:15 slavnostní zakončení Antikapitalistického kempu

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

 • Ubytování

Ubytování je možné ve vícelůžkových pokojích (typ hostel) a ve vlastních stanech. Některé mají vlastní hygienické zařízení, u dalších je hygienické zařízení sdílené. Ubytování je dále možné ve vlastních stanech na louce bezprostředně u rekreačního objektu. Ubytovaní ve stanech mohou vedle
WC využívat i sprchu s teplou vodou. Cena ubytování zahrnující zároveň účast na programu kempu je 250 Kč/noc/osobu v pokojích a 100 Kč/noc/osobu ve stanech. Uvedené ceny zahrnují DPH a jsou definitivní. Ubytovat je možné bezplatně i domácího mazlíčka. Objekt disponuje bezplatnou WiFi.

 • Stravování a občerstvení

V nabídce stravy jsou teplé obědy ve formě lidové kuchyně (polévka, guláš) za lidové ceny pod 100 Kč. Zájem nutno dát vědět minimálně 7 dní předem – přihláška! Snídaně si každý účastník zajišťuje individuálně, Antikapitalistický kemp podporuje sdílení zásob. Večeři lze zakoupit studenou/teplou na místě (domluvit její dovoz z blízkého obchodního centra), v plánu je při dobrém počasí táborák se špekáčky, případně grilování. Vegetariánská/veganská kuchyně není garantována! Po celý den bude otevřen bar s občerstvením jako pivo, limo, káva, čaj, menší studené pokrmy a pochutiny.

 • Bar
  • Pivo 11° světlé
  • Limonáda Oranž nebo Kofola
  • Radler (mix pivo a limo)
  • Káva/čaj
 

PUBLIKACE A PROPAGAČNÍ MATERIÁLY
Na kempu budou též k dispozici publikace i propagační materiály pořádajících a spolupracujících organizací, levicový knižní antikvariát, možnost zakoupit si levicové suvenýry a další.

 

DOPRAVNÍ INFORMACE
Antikapitalistický kemp se koná na jižní Moravě v dobré dostupnosti z Brna. Je dobře dostupný veřejnou hromadnou dopravou (cca 20 minut chůze od vlaku či autobusu) i automobilem. Pro auta účastníků je možné, ale nikoliv garantované parkování cca 500 metrů od areálu. Více informací o místě konání se dozvíte na e-mailu: redakce@levaperspektiva.cz, nebo zaslání přihlášky po potvrzení vaší registrace.

 

ANTICAPITALIST CAMP

Anticapitalist Camp: three days of debates, discussions, workshops and other activities as well as entertainment. The Camp will to take place from 16th July to 19th July 2020 in South Moravia near Brno. The place of event is easily accessible by public transport (BUS, train) and by car. The Camp provides hostel-type accommodation for 250 Kc/person/night or the individual accommodation in own tents for 100 Kc/person/night. More info: redakce@levaperspektiva.cz

 

PŘIHLÁŠKA
Po vyplnění od nás obdržíte email s dalšími informacemi.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo (vyžadováno)

Město, obec (vyžadováno)

Organizace

Facebook

Datum ubytování
Čtvrtek 16. 7.Pátek 17. 7.Sobota 18. 7.

Dotazy či podněty

PROGRAM PŘEDCHÁZEJÍCÍCH KEMPŮ
Antikapitalistický kemp 2017
Antikapitalistický kemp 2016
Antikapitalistický kemp 2015
Antikapitalistický kemp 2014